NUBES keramické umyvadlo 60x50cm, broušená spodní hrana, bílá mat 96319109
NUBES keramické umyvadlo 60x50cm, broušená spodní hrana, bílá mat 96319109
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96319109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x19x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 20.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017272 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelní držák ručníků 60cm, černá PANB60N
na objednávku3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
NUBES keramické umyvadlo na desku 60x38cm, bílá ExtraGlaze 903611
expedice do 7 dnů7 903 Kč
Při platbě předem pouze 7 352 Kč
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč


