NUBES keramické umyvadlo 50x40cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 96829009
NUBES keramické umyvadlo 50x40cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 96829009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96829009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x19x40 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 13.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018880 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
NUBES čelní držák ručníků 50cm, černá PANB50N
na objednávku3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 312 Kč
5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč


