NUBES keramické umývátko 50x25 broušená hrana, bez otvoru, pravé/levé, černá mat 96379026
NUBES keramické umývátko 50x25 broušená hrana, bez otvoru, pravé/levé, černá mat 96379026
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96379026 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x13,5x25 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 12.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017616 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, černá mat PVC26
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
NUBES čelní držák ručníků 40cm, černá PANB40N
na objednávku3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč
NORM keramické umyvadlo 50x40cm, bílá ExtraGlaze 8638111
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč


