NUBES keramické umývátko 40x32cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, agave mat 96849004
NUBES keramické umývátko 40x32cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, agave mat 96849004
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96849004 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161254 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | zelená |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, agave mat PVC04
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 419 Kč
Při platbě předem pouze 7 832 Kč
8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
NORM keramické umývátko 42x34cm, bílá ExtraGlaze 8685111
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč


