NUBES keramické umývátko 40x32cm, bez otvoru, ghiaccio mat 9684015
NUBES keramické umývátko 40x32cm, bez otvoru, ghiaccio mat 9684015
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9684015 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018958 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | zelená |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelní držák ručníků 40cm, černá PANB40N
na objednávku3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LUXURY koš na prádlo 49,5x61,8x29cm, černá 103714 58973
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
BELLAGIO koš na prádlo 50,5x62,5x32cm, hnědá 3063SB
na objednávku5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
AMBROGIO koš na prádlo 50x55x28 cm, bílá 203802
expedice do 7 dnů1 265 Kč
Při platbě předem pouze 1 196 Kč

