NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, bez otvoru, černá mat
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, bez otvoru, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9623026 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8052015168475 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 30.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
NUBES čelní držák ručníků 100cm, chrom PANB100
na objednávku4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
21 405 Kč
Při platbě předem pouze 19 912 Kč

