NOWRA stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, černá/dub
NOWRA stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, černá/dub
| Výrobce: | Výrobce: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-11127110 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Ridder |
| Adresa výrobce: | Ridder Straße 1, Singhofen, Germany |
| E-mail: | info@ridder-online.de |
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | SKA |
| Rozměr | 215x660x165 mm |
| Šířka | 215 mm |
| Výška | 660 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Barva | Černá, Hnědá |
| Materiál | Dřevo, Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.8040 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956192499 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |

