NOTION SLIM kulaté zrcadlo v rámu ? 40cm, černá mat NT400
NOTION SLIM kulaté zrcadlo v rámu ? 40cm, černá mat NT400
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NT400 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NOTION |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x2,3 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 400 mm |
| Barva rámu | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 1.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972911 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
Mohlo by Vás zajímat
BESCO vana RIMA 170 (1700x1100 mm), pravé provedení, bez nožiček VANRIM170P
do 10 dnů v e-shopu8 493 Kč
TIGRA R asymetrická vana 170x80x46cm, bílá 90611
expedice do 7 dnů10 879 Kč
Při platbě předem pouze 10 247 Kč
EVIA L asymetrická vana 160x100x47cm, bílá 11611
na objednávku10 999 Kč
Při platbě předem pouze 10 360 Kč
BESCO vana AVITA SLIM PLUS 160 (1600x750 mm), levé provedení, bez nožiček VANAVIT16SLIMLP
na objednávku9 602 Kč


