NOEMI obdélníková vana 180x80x39cm, bílá
NOEMI obdélníková vana 180x80x39cm, bílá
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71715 |
- Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 180x80x39 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 266.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729068433 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč

