NERI Biselado PB Sierra Sand 10x20 (1,2m2) ADNE2051
NERI Biselado PB Sierra Sand 10x20 (1,2m2) ADNE2051
| Výrobce: | Výrobce: Adex |
| Kód: | Kód: UBC-ADNE2051 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | ADEX |
|---|---|
| Série | NERI |
| Rozměr | 10x20 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.2000 m2 |
| Počet ks v balení | 50 |
| Tloušťka | 7.50 mm |
| Hmotnost / m2 | 12.7400 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | béžová |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 10 x 20 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
PAGODA nástěnná vana litý mramor 170x85x58cm, bílá 72976
expedice do 7 dnů47 721 Kč
Při platbě předem pouze 44 947 Kč
107 491 Kč
Při platbě předem pouze 103 742 Kč
Volně stojící rohová vana Mexen Mia, pravá, 140 x 75 cm, bílá, přepad kartáčovaný zlatý - 52691407500P-55
expedice do 10 dnů17 232 Kč

