NERI Biselado PB Biscuit Z 7,5x7,5 ADNE2035
NERI Biselado PB Biscuit Z 7,5x7,5 ADNE2035
| Výrobce: | Výrobce: Adex |
| Kód: | Kód: UBC-ADNE2035 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | ADEX |
|---|---|
| Série | NERI |
| Rozměr | 7,5x7,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Hmotnost / ks | 0.0800 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 7, 5 x 7, 5 cm |
| Typ produktu | obklad |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
30 676 Kč
Při platbě předem pouze 29 606 Kč
34 598 Kč
Při platbě předem pouze 33 391 Kč
40 790 Kč
Při platbě předem pouze 39 367 Kč
37 917 Kč
Při platbě předem pouze 36 595 Kč

