NEON keramické umyvadlo 60x41,5cm, bílá 201.132.0
NEON keramické umyvadlo 60x41,5cm, bílá 201.132.0
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | NEON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x41,5 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 14.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913925887 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
430 Kč
Při platbě předem pouze 406 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 4-45mm, ABS/bílá
expedice do 7 dnů260 Kč
Při platbě předem pouze 245 Kč
2 279 Kč
Při platbě předem pouze 2 150 Kč
NEON umyvadlová skříňka 56,5x45x35 cm, bílá 500.113.0
expedice do 7 dnů5 359 Kč
Při platbě předem pouze 5 055 Kč
Podobné zboží
NERON keramické umyvadlo 60x48cm, bílá 201.128.0
expedice do 7 dnů2 182 Kč
Při platbě předem pouze 2 058 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Kioto Sprchová zástěna 100 x 70 cm, průhledná, stříbrná - 800-100-202-95-00-070
expedice do 10 dnů9 724 Kč
Sprchové dveře Mexen Lunar L s levými panty 140 cm, průhledné, zlaté - 834SL-140-050-50-00-L
expedice do 10 dnů11 011 Kč
Mexen Kioto+ Sprchová zástěna s policí 130 x 200 cm, grafit, kartáčovaná pistolově šedá - 800-130-121-66-40
expedice do 10 dnů8 080 Kč
Mexen Exo posuvný sprchový kout 115 x 120 cm, průhledný, zlatý - 8151-115-120-50-00
expedice do 10 dnů9 653 Kč


