NATY umyvadlová skříňka 56,5x50x40cm, bílá NA060-3030
NATY umyvadlová skříňka 56,5x50x40cm, bílá NA060-3030
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NA060-3030 |
- Zásuvka s vysokým čelem
- Uvnitř skrytá druhá zásuvka
- Standardně dodáváno s úchytkou NA320, rozteč uchycení 320 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NATY |
| Rozměr | 56,5x50x40 cm |
| Šířka | 565 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.6100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913834264 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Doporučujeme přikoupit
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, chrom FA115
expedice do 7 dnů856 Kč
Při platbě předem pouze 796 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, černá mat FA115NE
expedice do 7 dnů993 Kč
Při platbě předem pouze 924 Kč
Podobné zboží
ELLA umyvadlová skříňka 56,5x65x43cm, 2x dvířka, bílá EL065-3030
expedice do 7 dnů6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 152 Kč
9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč
LARGO umyvadlová skříňka 59x60x41cm, dub benátský LA604
na objednávku9 320 Kč
Při platbě předem pouze 8 738 Kč
6 520 Kč
Při platbě předem pouze 6 113 Kč
9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč

