NATURE Liso Snow 15x15 (0,86m2) (ADM21) ADNT1005
NATURE Liso Snow 15x15 (0,86m2) (ADM21) ADNT1005
| Výrobce: | Výrobce: Adex |
| Kód: | Kód: UBC-ADNT1005 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | ADEX |
|---|---|
| Série | NATURE |
| Rozměr | 15x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 0.8600 m2 |
| Počet ks v balení | 38 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 16.7800 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 15 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
Sprchové dveře Mexen Exo s otočnými rameny 100 cm, průhledné, zlaté - 819-100-000-50-00
expedice do 10 dnů5 363 Kč
Mereo Lima sprchový kout, obdélník, 100x80x190 cm, chrom ALU, sklo Point 6 mm CK82412K
expedice do 7 dnů14 121 Kč
Při platbě předem pouze 13 336 Kč
11 941 Kč
Při platbě předem pouze 11 238 Kč
Mexen Kioto-F Sprchová zástěna s rámem 130 x 202 cm, grafit 8 mm, bílá - 800-130-104-20-40
expedice do 10 dnů8 080 Kč

