Nástěnný ventil s ruční bidetovou sprškou a bezpečnostní pojistkou,kulatý,chrom SG107
Nástěnný ventil s ruční bidetovou sprškou a bezpečnostní pojistkou,kulatý,chrom SG107
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SG107 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Hloubka | 111 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 1.4650 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913832673 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 120cm, chrom FLEX120
expedice do 7 dnůRHAPSODY podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom 5540
expedice do 7 dnůPodobné zboží
Nástěnný ventil s ruční bidetovou sprškou a bezpečnostní pojistkou,hranatý,chrom SG108
expedice do 7 dnůMohlo by Vás zajímat

