HANDICAP madlo sklopné s opěrnou nohou 600mm, nerez lesk XH521
HANDICAP madlo sklopné s opěrnou nohou 600mm, nerez lesk XH521
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XH521 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 100x800x616 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 616 mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Ostatní tvary |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 2.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125652 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Mohlo by Vás zajímat
HANDICAP opěrné madlo PRAVÉ 760mm, nerez lesk XH536
na objednávku3 810 Kč
Při platbě předem pouze 3 544 Kč
HANDICAP nástěnné madlo LEVÉ 810x550mm, bílá XH522W
expedice do 7 dnů2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
Madlo lomené 135° s protiskluzem LEVÉ, nerez lesk XR508
expedice do 7 dnů1 772 Kč
Při platbě předem pouze 1 648 Kč
HANDICAP madlo 120° 400/400mm, nerez lesk XH501
expedice do 7 dnů1 952 Kč
Při platbě předem pouze 1 816 Kč

