Nástěnná výtoková hubice, 260mm, chrom CR260CRO
Nástěnná výtoková hubice, 260mm, chrom CR260CRO
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR260CRO |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 260 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587003560 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
GINKO podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, chrom 1101-44
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
Podobné zboží
Nástěnná výtoková hubice, 210mm, chrom CR210CRO
expedice do 7 dnů2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
Výtoková hubice nástěnná, hranatá, 200mm, chrom 1102-49
expedice do 7 dnů1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DREAMART nástěnná výtoková hubice, chrom DA049
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Nástěnná výtoková hubice plochá, 300x52mm, chrom AVI005 59086
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč

