Sprchová tyč s vývodem vody, posuvný držák, hranatá, 600mm, chrom 1202-04
Sprchová tyč s vývodem vody, posuvný držák, hranatá, 600mm, chrom 1202-04
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 658 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Rozměr průřezu tyče | 16x19 mm |
| Ostatní | S integrovaným vyústěním vody |
| Hmotnost / ks | 1.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913804601 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
Ruční sprcha, 251mm, hranatá, ABS/chrom 1204-17
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 90 x 150 cm, pruhy, růžové zlato - 895-090-000-00-09-60
expedice do 10 dnů3 685 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 80 x 150 cm, pruhy, kartáčované zlato - 895-080-000-00-09-55
expedice do 10 dnů3 614 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 60 x 150 cm, pruhy, černá - 895-060-000-03-09-70
expedice do 10 dnů3 399 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar L s jedním křídlem 90 x 150 cm, průhledná, růžové zlato - 897L-090-000-60-00
expedice do 10 dnů4 576 Kč


