MYLINE rohová polička do sprchy, 214x90x214mm, černá mat
MYLINE rohová polička do sprchy, 214x90x214mm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-105T12001 |
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | MYLINE |
| Rozměr | 214x90x214 mm |
| Délka | 214 mm |
| Šířka | 214 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 214 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 0.6650 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062866326 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Velar L Posuvná sprchová zástěna 90 x 200 cm, matná 8 mm, stříbrná - 871-090-003-33-95
expedice do 10 dnů7 651 Kč
Mexen Velar L Posuvná sprchová zástěna 110 x 200 cm, 8 mm matná, kartáčovaný nikl - 871-110-003-33-97
expedice do 10 dnů8 294 Kč
Mexen Velar posuvná sprchová zástěna 140 x 200 cm, grafit 8 mm, černá - 871-140-000-43-70
expedice do 10 dnů7 579 Kč

