Mýdlenka pro sprchovou tyč 25mm, plast SK080
Mýdlenka pro sprchovou tyč 25mm, plast SK080
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SK080 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 155x40x125 mm |
| Šířka | 155 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Barva | Transparentní/Čirá |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.7800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913913907 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | čiré |
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat
2 961 Kč
Lapač střešních splavenin spodní D110, litinový povrch, pro svod D125 325 A Li/125
expedice do 7 dnů1 727 Kč

