MULAN kosmetické zrcátko s přísavkami, LED, Ø 127mm, bílá
MULAN kosmetické zrcátko s přísavkami, LED, Ø 127mm, bílá
| Výrobce: | Výrobce: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-03003201 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Ridder |
| Adresa výrobce: | Ridder Straße 1, Singhofen, Germany |
| E-mail: | info@ridder-online.de |
- 5x zoom
- LED osvětlení vyžaduje 3x AAA baterie (nejsou součástí balení)
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Šířka | 165 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Přísavka |
| Hmotnost / ks | 0.2990 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956137742 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |

