MODO závěsná WC mísa, Swirlflush, 37x54cm, bílá dual-mat
MODO závěsná WC mísa, Swirlflush, 37x54cm, bílá dual-mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-841509 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37x34x54,5 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 340 mm |
| Hloubka | 545 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | SwirlFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení, DualGlaze |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 24.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729351045 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Vírové |
| Délka klozetu | nad 51cm |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
6 090 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
MODO závěsná WC mísa, Swirlflush, 37x52cm, černá dual-mat 981626
expedice do 7 dnů12 375 Kč
Při platbě předem pouze 11 512 Kč
PURA závěsná WC mísa, Swirlflush, 36x55cm, bílá ExtraGlaze 881511
expedice do 7 dnů9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
CLASSIC závěsná WC mísa, 37x55cm, bílá ExtraGlaze 871211
expedice do 7 dnů8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč

