MODO WC sedátko, Soft Close, Quick Release, creta mat/chrom
MODO WC sedátko, Soft Close, Quick Release, creta mat/chrom
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-MS98C08 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO COLOR |
| Rozměr | 37x44 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko) |
| Hmotnost / ks | 2.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162503 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | béžová |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
PURA WC sedátko, SLIM, Soft Close, agave mat/chrom MS86CSN04
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
PURA/KUBE X WC sedátko, SLIM Soft Close, černá mat/chrom MS86CSN26
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč

