MODO bidet stojící 37x52cm, creta mat
MODO bidet stojící 37x52cm, creta mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9862108 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37x41x52 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 21.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729354305 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | béžová |
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový/bidetový sifon 5/4", nízký, DN40, bílá 151.125.0
expedice do 7 dnů149 Kč
Při platbě předem pouze 140 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MODO bidet stojící 37x52cm, černá mat 9862126
na objednávku11 429 Kč
Při platbě předem pouze 10 632 Kč
MODO bidet stojící 37x52cm, bílá mat 9862109
na objednávku12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
MODO bidet stojící 37x52cm, bílá ExtraGlaze 9862111
na objednávku7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 712 Kč
PURA BIG bidet stojící 36x55cm, cenere mat 8872117
na objednávku14 181 Kč
Při platbě předem pouze 13 192 Kč

