MIXONA nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom MG411
MIXONA nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom MG411
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIXONA |
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 295 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Průtok (3 bar) | 16.200 l/min |
| EAN | 8590913856327 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnost / ks | 2.3160 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
Sprchová souprava, posuvný držák 708mm, chrom SC715
expedice do 7 dnůLUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnůPodobné zboží
Mohlo by Vás zajímat


