MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 100x70x16cm, borovice rustik MC100-0016
MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 100x70x16cm, borovice rustik MC100-0016
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC100-0016 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIRRÓ |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x70x16 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 10.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 791 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Oboustranná zrcadlová dvířka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 31.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913896972 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Barva | dřevodekor |
Příslušenství
22 Kč
Při platbě předem pouze 21 Kč
expedice do 7 dnů
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada pro osvětlení galerky SZ700
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
3 216 Kč
Při platbě předem pouze 2 992 Kč
2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 637 Kč
Při platbě předem pouze 13 616 Kč
15 643 Kč
Při platbě předem pouze 14 552 Kč
LUMINAR zrcadlo s LED osvětlením v rámu 900x500mm, chrom NL559
expedice do 7 dnů7 086 Kč
Při platbě předem pouze 6 592 Kč
MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 90x70x16cm, bílá MC090-0030
expedice do 7 dnů14 242 Kč
Při platbě předem pouze 13 248 Kč


