Miri - toilet paper holder, champagne gold
Miri - toilet paper holder, champagne gold
| Výrobce: | Výrobce: Kuchinox |
| Kód: | Kód: ALM_G20C |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Kuchinox |
| Adresa výrobce: | Smolice 1H, 95-010 Stryków |
| E-mail: | bok@kuchinox.pl |
| Materiál | Steel |
| Depth | 35 mm |
| Finish | Champagne gold |
| Height | 120 mm |
| Method of installation | Screw-on, Non-intrusive ( self-adhesive tape ) |
| Mounting elements included | yes |
| Width | 140 mm |
| Years of warranty | 2 *see warranty terms |

