Miri - toilet brush, brushed gold
Miri - toilet brush, brushed gold
| Výrobce: | Výrobce: Kuchinox |
| Kód: | Kód: ALM_G50B |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Kuchinox |
| Adresa výrobce: | Smolice 1H, 95-010 Stryków |
| E-mail: | bok@kuchinox.pl |
| Materiál | Steel, Plastic |
| Depth | 97 mm |
| Finish | Brushed gold |
| Height | 380 mm |
| Method of installation | Upright |
| Width | 97 mm |

