MINIMAL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, nerez mat MI002
MINIMAL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, nerez mat MI002
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MINIMAL |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 158 mm |
| Hloubka | 124 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 69 mm |
| Hmotnost / ks | 1.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913815980 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | nerez |
Příslušenství
1 170 Kč
Při platbě předem pouze 1 088 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 170 Kč
Při platbě předem pouze 1 088 Kč
765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
MINIMAL umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, nerez mat MI036
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/zlato mat UT017BG
expedice do 7 dnů10 767 Kč
Při platbě předem pouze 10 110 Kč
6 269 Kč
Při platbě předem pouze 5 832 Kč
3 354 Kč
Při platbě předem pouze 3 120 Kč
11 595 Kč
Při platbě předem pouze 10 888 Kč


