MINIMAL stojánková bidetová baterie bez výpusti, nerez mat MI003
MINIMAL stojánková bidetová baterie bez výpusti, nerez mat MI003
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MI003 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MINIMAL |
| Šířka | 43 mm |
| Výška | 158 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913816017 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | nerez |
Příslušenství
1 170 Kč
Při platbě předem pouze 1 088 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
1 170 Kč
Při platbě předem pouze 1 088 Kč
765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SOLARIS stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá/zlato mat WD003G
expedice do 7 dnů3 321 Kč
Při platbě předem pouze 3 118 Kč
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
KAI stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat KA03/15
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
LATUS stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat 1102-73B
expedice do 7 dnů4 377 Kč
Při platbě předem pouze 4 072 Kč

