MINIMAL nástěnná vanová baterie, nerez mat MI010
MINIMAL nástěnná vanová baterie, nerez mat MI010
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MINIMAL |
| Šířka | 212 mm |
| Výška | 191 mm |
| Hloubka | 209 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913816024 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | nerez |
Doporučujeme přikoupit
MINIMAL ruční sprcha, 184mm, nerez mat MI097
expedice do 7 dnů1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
MINIMAL nerezová sprchová hadice, 150cm MI096
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX nástěnná vanová baterie, chrom UT010
expedice do 7 dnů4 502 Kč
Při platbě předem pouze 4 227 Kč
PAX nástěnná vanová baterie, bílá mat XA10/14
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
KIRKÉ BLACK nástěnná vanová baterie, černá páčka, zlato KI10NZ
expedice do 7 dnů5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
VERSI nástěnná vanová baterie, bronz RV010/18
expedice do 7 dnů7 903 Kč
Při platbě předem pouze 7 352 Kč


