METRO obklad White 7,5x15 (EQ-0) (0,5m2) 12738
Obklad pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | METRO Equipe |
| Rozměr | 7,5x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 0.5000 m2 |
| Počet ks v balení | 44 |
| Tloušťka | 8.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 11.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404932824 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 7, 5 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
METRO obklad White Matt 7,5x15 (EQ-0) (0,5m2) 12739
expedice do 7 dnů888 Kč
Při platbě předem pouze 841 Kč
METRO obklad Black Matt 7,5x30 (EQ-1) (1m2) 14250
na objednávku1 217 Kč
Při platbě předem pouze 1 153 Kč

