METRO obklad White 10x20 (EQ-0) (1m2) 13923
Obklad pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | METRO Equipe |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 10x20 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0000 m2 |
| Počet ks v balení | 50 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| EAN | 8435081484852 |
| Taric | 69072300 |
| Hmotnost / m2 | 13.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 10 x 20 cm |
| Typ produktu | obklad |
Příslušenství
7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat
RAV SLEZÁK SÁZAVA Baterie dřezová s flexib.ramínkem se sprchou–ramínko šedé SA006.5/13S
expedice do 7 dnů1 310 Kč
Při platbě předem pouze 1 214 Kč
Deante Silia volně stojící umyvadlová baterie, kartáčovaná ocel BQS_F2KK
expedice do 12 dnů17 949 Kč
ACTION nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom MB155
expedice do 7 dnů2 567 Kč
Při platbě předem pouze 2 427 Kč

