METRO obklad Cream 7,5x15 (EQ-0) (0,5m2) 12737
Obklad pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | METRO Equipe |
| Rozměr | 7,5x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 0.5000 m2 |
| Počet ks v balení | 44 |
| Tloušťka | 8.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 11.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404932619 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | béžová |
| Barva | béžová |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 7, 5 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Příslušenství
492 Kč
Při platbě předem pouze 464 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
METRO obklad Light Grey 7,5x15 (EQ-0) (0,5m2) 20759
expedice do 7 dnů1 123 Kč
Při platbě předem pouze 1 064 Kč
IN METRO obklad White 7,5x15 (EQ-3) (0,5m2) 21485
na objednávku1 405 Kč
Při platbě předem pouze 1 331 Kč
IN METRO obklad Black 7,5x15 (EQ-4) (0,5m2) 22001
na objednávku1 499 Kč
Při platbě předem pouze 1 420 Kč
IN METRO obklad White Matt 7,5x15 (EQ-3) (0,5m2) 22352_E
na objednávku1 405 Kč
Při platbě předem pouze 1 331 Kč

