METRO LIGHT otopné těleso 300x1500 mm, černá mat IR446TB
METRO LIGHT otopné těleso 300x1500 mm, černá mat IR446TB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | METRO LIGHT |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 300x1500 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 3.20 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 270 mm |
| Výkon | 276 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 4 bar |
| Hmotnost / ks | 7.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913945229 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
Set krycích rozet hranatých, černá mat CP815B
expedice do 7 dnů1 763 Kč
Při platbě předem pouze 1 640 Kč
CUBE připojovací sada ventilů ruční rohová, černá mat CP4510BS
expedice do 7 dnů6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 752 Kč
LIKIDO nemrznoucí teplonosná směs do otopných těles, 2 l LIKIDO
expedice do 7 dnů911 Kč
Při platbě předem pouze 871 Kč
KTX topná tyč s termostatem, 300 W, černá mat KTX-B-300
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč


