MEDIENA umyvadlová skříňka 96,5x50,5x48,5cm, bílá mat/dub graphite MD101
MEDIENA umyvadlová skříňka 96,5x50,5x48,5cm, bílá mat/dub graphite MD101
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MD101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MEDIENA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 96x51x48,5cm |
| Šířka | 960 mm |
| Výška | 510 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Bílá mat, Hnědá |
| Dekor | Dub graphite |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino/masiv |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 29.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868603 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
NORM keramické umyvadlo 100x50cm, bílá ExtraGlaze 8633111
expedice do 7 dnů10 053 Kč
Při platbě předem pouze 9 352 Kč
SAND keramické umyvadlo 100x50 cm, bílá ExtraGlaze 9023111
expedice do 7 dnů9 967 Kč
Při platbě předem pouze 9 272 Kč
Umyvadlový/bidetový sifon 5/4", nízký, DN40, bílá 151.125.0
expedice do 7 dnů149 Kč
Při platbě předem pouze 140 Kč
Mohlo by Vás zajímat
13 320 Kč
Při platbě předem pouze 12 488 Kč
11 603 Kč
Při platbě předem pouze 10 895 Kč
CIMBURA umyvadlový stolek 100x50x75cm, starobílá CIM150
na objednávku12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč

