MEDIENA umyvadlová skříňka 117x50,5x48,5cm, bílá mat/dub natural MD122
MEDIENA umyvadlová skříňka 117x50,5x48,5cm, bílá mat/dub natural MD122
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MD122 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MEDIENA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 117x51x48,5cm |
| Šířka | 1170 mm |
| Výška | 510 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Bílá mat, Hnědá |
| Dekor | Dub natural |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino/masiv |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| EAN | 8590913868658 |
| Taric | 94036090 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 31.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
SAND keramické umyvadlo 120x50 cm, 2 OTVORY, bílá ExtraGlaze 9024211
expedice do 7 dnů13 063 Kč
Při platbě předem pouze 12 152 Kč
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, chrom FA115
expedice do 7 dnů856 Kč
Při platbě předem pouze 796 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
Umyvadlový/bidetový sifon 5/4", nízký, DN40, bílá 151.125.0
expedice do 7 dnů149 Kč
Při platbě předem pouze 140 Kč
Mohlo by Vás zajímat
WAVE dvojumyvadlová skříňka 119,7x50x47,8cm, bílá/dub alabama WA120-3022
expedice do 7 dnů20 631 Kč
Při platbě předem pouze 19 192 Kč
MORIAN umyvadlová skříňka 120x14x48cm, dub černý, levá MR122
expedice do 7 dnů12 375 Kč
Při platbě předem pouze 11 512 Kč
LARITA umyvadlová skříňka 120x55x48cm, dub natural LA122
na objednávku43 937 Kč
Při platbě předem pouze 40 872 Kč

