MEDIENA umyvadlová skříňka 117x50,5x48,5cm, bílá mat/dub graphite MD121
MEDIENA umyvadlová skříňka 117x50,5x48,5cm, bílá mat/dub graphite MD121
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MD121 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MEDIENA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 117x51x48,5cm |
| Šířka | 1170 mm |
| Výška | 510 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Bílá mat, Hnědá |
| Dekor | Dub graphite |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino/masiv |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 31.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868641 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, chrom FA115
expedice do 7 dnů856 Kč
Při platbě předem pouze 796 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
Umyvadlový/bidetový sifon 5/4", nízký, DN40, bílá 151.125.0
expedice do 7 dnů149 Kč
Při platbě předem pouze 140 Kč
Mohlo by Vás zajímat
18 481 Kč
Při platbě předem pouze 17 192 Kč
32 843 Kč
Při platbě předem pouze 30 552 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč


