MASIA obklad Blanco 7,5x15 (EQ-3) (0,5m2) 20083
Obklad pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | MASIA |
| Rozměr | 7,5x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 0.5000 m2 |
| Počet ks v balení | 88 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 13.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404932275 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 7, 5 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
SILENTIS 15 T koupelnový ventilátor axiální s časovačem, 25W, potrubí 150mm,bílá 1091000
na objednávku1 032 Kč
655 Kč
Mexen AXS 100 koupelnový ventilátor s čidlem vlhkosti, bílý - W9601-100H-00
expedice do 10 dnů808 Kč

