MARY kosmetické zrcátko závěsné, LED, Ø 130mm, chrom
MARY kosmetické zrcátko závěsné, LED, Ø 130mm, chrom
| Výrobce: | Výrobce: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-03112000 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Ridder |
| Adresa výrobce: | Ridder Straße 1, Singhofen, Germany |
| E-mail: | info@ridder-online.de |
- Z jedné strany 3x zoom
- LED osvětlení vyžaduje 4x AA baterie (nejsou součástí balení)
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Délka | 415 mm |
| Šířka | 290 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9890 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956170350 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |

