MARLENE hydromasážní vana, 170x80x48cm, Active Hydro-Air, chrom 57077
MARLENE hydromasážní vana, 170x80x48cm, Active Hydro-Air, chrom 57077
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72403.2010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x80x48 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 313.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 57.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729060307 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
UNIVERSAL sedák na vanu, 80x25 cm, černá 73259
na objednávku2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 584 Kč
Mohlo by Vás zajímat
54 679 Kč
Při platbě předem pouze 52 771 Kč
44 531 Kč
Při platbě předem pouze 42 977 Kč
44 359 Kč
Při platbě předem pouze 42 811 Kč
43 490 Kč
Při platbě předem pouze 41 973 Kč

