MARLENE CURVE L MONOLITH obdélníková vana 165x75x63cm, bílá/černá 72403MCLB
MARLENE CURVE L MONOLITH obdélníková vana 165x75x63cm, bílá/černá 72403MCLB
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72403MCLB |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 165x75x63 cm |
| Délka | 1650 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 630 mm |
| Objem | 313.00 l |
| Barva | Bílá/Černá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 43.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931116 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | černá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 718 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MARLENE SLIM obdélníková vana 170x80x48cm, bílá 72403S
na objednávku15 557 Kč
Při platbě předem pouze 14 653 Kč
LEVANA obdélníková vana 170x80x39cm, ivory 71745.40
na objednávku11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 251 Kč
34 391 Kč
Při platbě předem pouze 32 392 Kč

