MARILENA otopné těleso 500x1370mm, bílá mat
MARILENA otopné těleso 500x1370mm, bílá mat
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MARILENA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1370 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 600 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 673 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 11.4280 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913988318 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
WICHER topná tyč s termostatem, 600 W, bílá
expedice do 7 dnů2 543 Kč
Při platbě předem pouze 2 399 Kč
KTX topná tyč s termostatem, 600 W, chrom KTX-C-600
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, mráz, černá - 895-070-000-00-30-70
expedice do 10 dnů2 659 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 50 x 150 cm, grafitová, bílá - 895-050-000-03-40-20
expedice do 10 dnů3 003 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 100 x 150 cm, pruhy, bílá - 895-100-000-00-09-20
expedice do 10 dnů3 718 Kč
Rea vanová zástěna pevná 700X1400 Lagos Fix 70 REA-K7689
expedice do 12 dnů1 950 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč

