MANACOR obklad Blush Pink 7,5x15 (0,5m2) (EQ-3) 26904
MANACOR obklad Blush Pink 7,5x15 (0,5m2) (EQ-3) 26904
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-26904 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | MANACOR |
| Rozměr | 7,5x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 0.5000 m2 |
| Počet ks v balení | 44 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 13.6600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404945763 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | růžová |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 7, 5 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Příslušenství
5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
E-100 GBT koupelnový ventilátor axiální s časovačem, 8W, potrubí 100mm, černá 900502
expedice do 7 dnů1 606 Kč
E-100 GST koupelnový ventilátor axiální s časovačem, 8W, potrubí 100mm, stříbrná 900500
expedice do 7 dnů1 606 Kč
E-100 GBTH koupelnový ventilátor axiální s automatem,4W/8W,potrubí 100mm,černá 900602
expedice do 7 dnů3 091 Kč

