MALLORCA obklad Cream 6,5x20 (EQ-3) (0,5m2) 23252
MALLORCA obklad Cream 6,5x20 (EQ-3) (0,5m2) 23252
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-23252 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | MALLORCA |
| Rozměr | 6,5x20 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Satén, Reliéfní povrch |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 0.5000 m2 |
| Počet ks v balení | 76 |
| Tloušťka | 9.30 mm |
| Hmotnost / m2 | 17.3300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404918330 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | béžová |
| Povrch | satén |
| Rozměr | 6, 5 x 20 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
MALLORCA obklad Black 10x10 (EQ-4) (0,5m2) 23262
na objednávku1 499 Kč
Při platbě předem pouze 1 420 Kč
MALLORCA obklad Blue 6,5x20 (EQ-3) (1m2) 23254
na objednávku1 405 Kč
Při platbě předem pouze 1 331 Kč
MALLORCA obklad Cream 10x10 (EQ-3) (0,5m2) 23258
na objednávku1 405 Kč
Při platbě předem pouze 1 331 Kč

