LUCIS LINE sprchová boční stěna 900mm, čiré sklo DL3415
LUCIS LINE sprchová boční stěna 900mm, čiré sklo DL3415
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL3415 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | LUCIS LINE |
| 3D model | ANO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 37.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729052463 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
LUCIS LINE sprchové dveře 1000mm, čiré sklo DL1015
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 332 Kč
Mohlo by Vás zajímat
THRON boční stěna, 900 mm, čiré sklo TL3090
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 257 Kč
ROLLS boční stěna 900mm, výška 2000mm, čiré sklo RL3315
expedice do 7 dnů6 441 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč
ZOOM BLACK boční stěna 900mm, čiré sklo ZL3290B
expedice do 7 dnů7 387 Kč
Při platbě předem pouze 6 958 Kč
7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 796 Kč


