LOREA skříňka spodní policová 20x44x51,2cm, dub collingwood LE020-1919 53701
LOREA skříňka spodní policová 20x44x51,2cm, dub collingwood LE020-1919 53701
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE020-1919 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 20x44x51,2 cm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Hmotnost / ks | 10.6691 kg |
| EAN | 8590913965890 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ montáže | závěsné |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Mohlo by Vás zajímat
6 932 Kč
Při platbě předem pouze 6 448 Kč
2 442 Kč
Při platbě předem pouze 2 272 Kč
3 216 Kč
Při platbě předem pouze 2 992 Kč
WAVE skříňka spodní policová 20x45x47,8cm, bílá lesk WA020-3030 59767
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč

