LOREA skříňka 120x46x51,5cm (90+30Pcm), levá, bílá mat
LOREA skříňka 120x46x51,5cm (90+30Pcm), levá, bílá mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE090-3131-L-04 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 121x46x51,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 45.3030 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913131547 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
ARECA umyvadlo, litý mramor, 121x51,5cm, levé, bílá AC121L
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 152 Kč
13 554 Kč
Při platbě předem pouze 12 608 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 292 Kč
Ocelový radiátor Mexen Flat CF11 300x400, boč. přip., 182 W, antracit W411F-030-040-66
na objednávku1 970 Kč


