LOREA deska Rockstone 71x1,2x52,5cm, bílá mat
LOREA deska Rockstone 71x1,2x52,5cm, bílá mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-0101 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 71x1,2x52,5 cm |
| Šířka | 710 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 525 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 9.8565 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913132247 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Velar L posuvný sprchový kout 100 x 100 cm, matná, růžové zlato - 871-100-100-33-60
expedice do 10 dnů13 943 Kč
Mexen Mist-H Duo výklopný sprchový kout 105 x 105 cm, průhledný, chrom - 8A5-105L-105P-01-00
expedice do 10 dnů12 584 Kč
Mexen Mist T sprchový kout s levým výklopným uzávěrem 75 x 75 cm, černý rám, černá - 8A4T-075-075-70-70-L
expedice do 10 dnů8 652 Kč
TRINITY BLACK čtvercový sprchový kout 800x800mm, rohový vstup, čiré sklo GT2280-80C-B
expedice do 7 dnů20 295 Kč
Při platbě předem pouze 19 058 Kč

