LONDON Light grey 5x30 (EQ-22) 21078
LONDON Light grey 5x30 (EQ-22) 21078
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-21078 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | METRO Equipe |
| Rozměr | 5x30 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Hmotnost / ks | 0.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435081498316 |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 5 x 30 cm |
| Typ produktu | obklad |
Příslušenství
1 371 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
HEBE stojánková dřezová baterie se sprškou, černá mat HT430B
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
1 869 Kč
Při platbě předem pouze 1 803 Kč
REA Troy kuchyňská baterie, kartáčované zlato REA-B6302
expedice do 12 dnů915 Kč
Při platbě předem pouze 878 Kč

